MİSYONUMUZ

Kalite anlayışımızdan taviz vermeden, paydaşlarımızla (ortaklar, çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler, finansal kuruluşlar, ticari ilişkide bulunan diğer kuruluşlar, rakipler, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve toplum) ortak değer oluşturarak, istikrarlı büyüyen bir şirket olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Üretim, yönetim ve hizmet süreçlerimizde, memnuniyet odaklı çözümler geliştirmeyi kalite anlayışımızın temeli varsayıyoruz.

YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Ortaklar, yöneticiler ve çalışanların, yönetim faaliyetleri ve işletme görevleri için verecekleri kararlarda ortak akılla hareket etmeleri esastır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Doğruluk, dürüstlük, güvenilirlik, çalışkanlık, girişimcilik, yenilikçilik, esneklik, iş ahlakı, prensiplilik, ciddiyet temel değerimizdir.

 

İLETİŞİM POLİTİKAMIZ

Paydaşlarımızla iletişimde önyargısız, çözüm odaklı, paylaşımcı olmak ve empati kurmak temel politikamızdır.

 

ŞİRKETİMİZLE İLİŞKİLERİMİZ

Şirketimize üstün bağlılık ve sadakat anlayışı içinde yaklaşır, işimizi ve çalışma arkadaşlarımızı bu bağlılığın unsurları olarak görürüz.

SOSYAL SORUMLULUKLARIMIZ

Kazanımlarımızı, Eğitim, sağlık, çevre ve kültürel yatırımlarda kullanmayı; sivil toplum kuruluşları ile toplum yararına ortak çalışmalarda bulunmayı sosyal sorumluğumuz olarak görürüz

Copyright 2005-2023 © Canbazoglu Ticaret Bütün Hakları Gizlidir. Giriş Yap Google+